Tagasi

Anne & Stiil kutsub:

tule ja osale

kevadisel meigikursusel „Ole ilus loomulikult ja looduslikult“

Tule ja tee tunnustatud jumestuskunstnik Reet Härmati juhendamisel tutvust kvaliteetse briti mineraalkosmeetikabrändi Lily Lolo 100% looduslike ja vegan meigitoodetega. Kursuse töö toimub grupis, kus iga osaleja kasutuses on peegliga koht ja töövahendid Lily Lolo poolt. Kohtade arv on piiratud.

Kursus toimub Ajakirjade Kirjastuses (Niine 11, Tallinn) 17. märtsil kell 13 – 16.00.

Iga kursusel osaleja saab kingituse Lily Lolo poolt!

***

KURSUS ON VÄLJA MÜÜDUD!

***

Lily Lolo lugu - 100% looduslik ja vegan

Lily Lolo sai alguse 10 aastat tagasi, kui asutaja Vikki proovis kodus kokku segada enda jaoks sobivaoid erinevaid mineraalmeigitooteid. Suurepäraste tulemuste saavutamisel tekkis Vikkil soov seda jagada ka teistega. Ta lõi mineraalkosmeetika brändi oma õdede Lily ja Lolo nimede järgi, mida nüüdseks leiab parimatest ilupoodidest, -salongidest ja veebipoodidest üle maailma, Londonist Miamini.

Kvaliteetse briti mineraalkosmeetikamärgi Lily Lolo tooted on valmistatud armastusega ning ilma kahjulike lisanditeta selleks, et nahka toita ja kaitsta. Tänu antibakteriaalsele ning nahka ravivale toimele sobivad meigitooted nii kuiva ja rasuse naha omanikele kui ka allergikutele.   Meigitooted sisaldavad looduslikku SPFi ega ummista poore. Lily Lolo mineraalkosmeetika muudab jume ihaldusväärselt veatuks, kauapüsivaks ja õhuliseks.

Anne & Stiili meigikursus